در باره ما

 

شرکت هنري دست نگار پارسه با همکاري جمعي از هنرمندان فعال در حوزه هنرهاي تزئيني و صنايع دستي از سال 1391 با هدف نوآوری و ايجاد ارزش افزوده برای صنايع دستي اصیل ایرانی شروع به کار نموده است.

اين شرکت آمادگي عرضه دست آفريده هاي خود بصورت فروش تکي به مشتریان نهایی و فروش کلی به همکاران فروشگاه دار و ارسال آن به تمامي نقاط کشور را دارا می باشد.

 

ماموريت شرکت

در شرکت دست نگار ما باور داريم که دست ساخته هاي ايراني بايستي مطابق با سليقه گروه هاي مختلف مشتريان تهيه و با کمک فناوري نوين به راحتي به براي ايشان به نمايش گذارده شود تا مشتريان بتوانند از هر نقطه و حتی منزل خود به کالاي مورد علاقه خود دسترسي داشته باشند.

تيم هنرمندان خوش ذوق اين شرکت با نگاهي خلاقانه تلاش به ارايه تعريفي نو از صنايع دستي  ايراني نموده اند و همواره در انديشه بازآفريني و خلق دست آفریده هایی هستند که در ضمن حفظ اصالت و پيشنيه تاريخي اين رسته از هنر، محصولاتي باشند که مطابق با خواسته مشتريان زمان حال بوده و زيبايي را به زندگي ايشان بیافزايد.

رضايت بعد از خريد

با خريد از ما رضايت شما بعد از خريد نيز تضمبن مي گردد

بيشتر بخوانيد...

 هزينه ارسال

هزينه ارسال تمامي سفارشات در محدوده  غرب تهران 20،000(بیست هزار) تومان مي باشد و سایر مناطق تهران 25000 (بیست و پنج هزار) تومان می باشد.

بيشتر بخوانيد...

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت برای شرکت دست نگار پارسه محفوظ می باشد

هرگونه استفاده از عکس ها و مطالب اين سايت به دليل حفظ حقوق مولفين و مصنفين مجاز نمي باشد