Untitled Document محصولات > نور و روشنایی > آباژور < صفحه اصلي دست نگار
آباژور طرح مونالیزا
آباژور طرح مونالیزا کد 895
:قيمت
۱,۳۹۰,۰۰۰
تومان
آباژور رومیزی مدل اسب تک شاخ یونیکورن
آباژور رومیزی مدل اسب تک شاخ یونیکورن کد 838
:قيمت
۹۸۵,۰۰۰
تومان
آباژور طرح جغد
آباژور طرح جغد کد 835
:قيمت
۸۴۵,۰۰۰
تومان
آباژور طرح قورباغه
آباژور طرح قورباغه کد 833
:قيمت
۷۴۵,۰۰۰
تومان
آباژور طرح Tequrin
آباژور طرح Tequrin کد 829
:قيمت
۹۷۸,۰۰۰
تومان
آباژور مدل خمره (چراغ خواب)
آباژور مدل خمره (چراغ خواب) کد 820
:قيمت
۷۴۵,۰۰۰
تومان
آباژور طرح فرشته (چراغ خواب کودک)
آباژور طرح فرشته (چراغ خواب کودک) کد 819
:قيمت
۶۳۵,۰۰۰
تومان
آباژور ( چراغ خواب ) کودک مدل دختر روبان به سر
آباژور ( چراغ خواب ) کودک مدل دختر روبان به سر کد 818
:قيمت
۶۳۵,۰۰۰
تومان
آباژور ( چراغ خواب ) کودک مدل پسر کلاه به سر
آباژور ( چراغ خواب ) کودک مدل پسر کلاه به سر کد 817
:قيمت
۶۳۵,۰۰۰
تومان
آباژور طرح سنتی
آباژور طرح سنتی کد 799
:قيمت
۵۸۹,۰۰۰
تومان
آباژور طرح دختر
آباژور طرح دختر کد 796
:قيمت
۹۳۵,۰۰۰
تومان
آباژور چوبی خراطی شده
آباژور چوبی خراطی شده کد 760
:قيمت
۱,۳۵۰,۰۰۰
تومان

آباژور

وجود یک آباژور بر روی میز عسلی و کنار مبلی ها بسیار رایج است. آباژور فراتر از یک دکوری ساده است، زیرا که یک وسیله بسیار مفید بوده که زندگی روزمره ما را آسان می کند. به عنوان یک عنصر تزئینی، مزایای زیادی دارد، زیرا می تواند جلوه ای زیبا به خانه ببخشد در عین حال به عنوان یک عنصر کاربردی، نیز مورد استفاده است. آباژورهای رومیزی برای کار بسیار راحت هستند زیرا با یک کلید و سیم به برق متصل می شوند. اگر تخت بزرگتر یا حتی تخت دو نفره دارید، کلید آباژور به راحتی از هر طرف در دسترس است. آنها همچنین برای افراد مسن بسیار راحت هستند، زیرا کلید را می توان به اندازه کافی نزدیک تخت قرار داد تا دسترسی به آن آسان باشد. در صورت لزوم کلید را می توان حتی در بالای تخت قرار داد

بسته به شکل و طرح آباژور، نور به قسمت خاصی از اتاق می تابد. به عنوان مثال، آباژور های رومیزی طرح خانم خرگوش نور را به سمت پایین و همچنین به سمت سقف می تابانند، در حالی که با کلاهک خود فضای تخت را سایه می زنند.همانطور که در ابتدای این پست توضیح دادیم، تا به حال به جنبه های کاربردی آباژور های رومیزی پرداخته ایم، اما در مورد پتانسیل تزئینی آباژور های رومیزی خالی از لطف نیست اگر بگوییم آنها می‌توانند فضایی عالی را در فضای مبلمان ایجاد کنند.

انواع آباژور

آباژورهای رومیزی و ایستاده دارای انواع مختلفی هستند. آباژورهای رومیزی به صورتی است که روی یک میز یا سطح دیگر قرار می‌گیرند، در حالی که آباژورهای ایستاده بر روی زمین قرار می‌گیرند و اغلب بلندتر از آباژورهای رومیزی هستند. انواع آباژورهای رومیزی شامل آباژورهای سنتی، آباژورهای مدرن، آباژورهای فانتزی، آباژورهای خورشیدی و غیره می‌شوند. این نوع آباژورها علاوه بر تولید نور، بخش مهمی از دکوراسیون داخلی منزل را تشکیل می‌دهند. آباژورهای ایستاده نیز شامل آباژورهای فلزی، آباژورهای چوبی، آباژورهای مدرن و غیره می‌شوند. این نوع آباژورها معمولاً برای ایجاد نورپردازی در یک نقطه خاص از اتاق و یا به عنوان یک پارچه دکوراتیو استفاده می‌شوند. در انتخاب نوع آباژور مناسب، می‌توانید به سلیقه شخصیت‌تان و نیازهای روشنایی اتاق توجه کنید.